Zdravotní vložka "ENERGIE ŽIVOTA"

Okamžitá ochrana proti bakteriím

POPIS:    Další v pořadí vložek tianDe, chráněným patentovaným fytokomplexem (komplex bylin), který byl vytvořen vědeckým institutem v Guangzhou (Čína).

Vložka "Energie Života" nabízí komplex 38 speciálně vybraných bylin, které svým účinkem zaručí každému uživateli naprostý ozdravný komfort, prostřednictvím síly obsažených bylin působí trans dermálně na organismus, což v praxi znamená, že si organismus vezme to co zrovna potřebuje (každá bylina má určitý zdravotní potenciál a tělo si vybere tu kterou potřebuje - proto je jich ve vložce takové množství).


OBSAH BALENÍ:   1 kus vložky 

Maloobchodní CENA:        55,- Kč           


MÁTA PEPRNÁ:   Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i přifrigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest.Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé. 

PIVOŇKA ČÍNSKÁ:    Extrakt z kořene pivoňky zjemňuje pokožku a zmírňuje podráždění. 

DĚHEL ČÍNSKÝ:    Se také někdy nazývá ženský žen-šen. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku), přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. 

ALUNIT:    Přírodní minerál vulkanického původu. Má přírodní antibakteriální účinek. Likviduje bakterie, které jsou příčinou vzniku zápachu, zajišťuje svěžest po dobu více než 24 hodin. Alunit uklidňuje pokožku a výborně zmírňuje svědění. Má vliv na přirozené vylučování kožního mazu a snižuje pocení. Alunit je hypoalergenní.   

KURKUMOVNÍK:   Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy. Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti. Všechny polyfenoly obsažené v kurkumě jsou antioxidační, ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty. Kurkumin má na lidské zdraví úžasné účinky. O kurkuminu se hovoří nejčastěji kvůli jeho protirakovinným účinkům. Protinádorové působení je u kurkumy sledováno již delší dobu. Stejně tak jsou známé jeho účinky na osteoartritidu. Kurkumin má ale také úžasný vliv na mozek, dokáže léčit Alzheimerovu chorobu, ozdravit a aktivovat činnost celého mozku a posílit paměť.

TRUSKAVEC PTAČÍ:   Jako jedna z mála bylin vyhání a rozpouští močové kameny. Droga má také mírné protizánětlivé a močopudné účinky. Čaj je prospěšný při chorobách kloubů, při dně, revmatismu, při některých ženských chorobách, především u silného menstruačního krvácení a gynekologické výtoky (bělotok). Slouží též při léčení tuberkulózy a při chronickém onemocnění dýchacích cest.