KOSMETiKA A ZDRAVí PRO CHLAPY

PŘíPRAVKY PRO KVALiTNí EREKCi a OCHRANU PROSTATY 


Masážní olej "TAJEMSTVÍ CÍSAŘSKÝCH KOMNAT"

OBJEM: 10ml

Běžná cena: 1133,- Kč

V.I.P. Zákazník: 736,50 Kč

Vysoce účinný prostředek v boji proti civilizačním onemocněním, olej zvyšuje přirozenou imunitu těla, posiluje mužnost a libido. Přispívá k lepší a kvalitnější erekci, svým jedinečným složením dosahuje k normalizaci funkce prostaty, olej zároveň snižuje celkovou únavu organismu, zvyšuje vitalitu a komplexně posiluje mužské pohlavní orgány. Olej se svými účinky stává vynikajícím nástrojem pro prevenci a komplexní léčbu prostatitidy, onemocnění, které je často asymptomatická (bez zjevných subjektivních příznaků) a je příčinou mnoha závažných mužských problémů a onemocnění. 


Slipová vložka "ENERGIE ŽIVOTA" ochrana proti bakteriím

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 55,- Kč

V.I.P. Zákazník: 36,- Kč

Tento bylinný obklad slouží k antibakteriální ochraně prostaty a močových cest. Komplex 36 bylin zajistí pro tělo dostatečnou ochranu před bakteriemi. Jako prevence nebo podpora léčby močového ústrojí a zánětů ledvin. Urychluje standartní léčbu.


Vrbovka a Meduňka - KLIDNÝ SPÁNEK a ŽIVOT BEZ STRESU

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, pomáhají rychle obnovit síly, přispívají k udržení energetického a fyzického potenciálu, zlepšení kvality spánku. Používá se na spektrum neduhů nervové soustavy - na nespavost, duševní neklid, podrážděnost, úzkosti, deprese - často se o ní mluví jako o "přírodním antidepresivu". Používá se také na srdeční arytmie, ale  zlepšuje i trávení. Chybu neuděláte ani v případě, že si uvaříte meduňkový čaj při bolestech hlavy způsobených pracovním přetížením nebo z důvodu stažených svalů na zádech při stresové tenzi. Účinnými látkami v této bylince jsou silice v listech a dále flavonoidy a třísloviny.


Vrbovka a Mochna ZDRAVÉ POHLAVNÍ ORGÁNY a SILNÁ EREKCE

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý vliv na mužský organizmus. Podporují ho a posilují, přispívají ke snížení rizika onemocnění mužských pohlavních orgánů 


Vrbovka a Maralí kořen - DOKONALÁ OCHRANA PROSTATY

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Byliny, které jsou součástí bylinné směsi, mají příznivý účinek na mužský organismus. Přispívají k normální funkci močových cest, podporují normální funkci prostaty, přispívají k duševní a fyzické pohodě. Užíváním "Maralího kořenu" si zvyšujeme psychickou a fyzickou odolnost a odstraňujeme chronickou únavu. Posiluje imunitu a silného povzbuzujícího účinku se využívá při doléčování nádorových nemocí, syndromu chronické únavy, při mononukleóze nebo borelióze. Má pozitivní účinek na centrální nervovou soustavu a zlepšuje paměť, usnadňuje učení a koncentraci, udržuje pevné kosti. Snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Vrbovku znali již staří bylinkáři, pomáhá při obtížích se zbytněním prostaty, při léčení zánětu ledvin a močových cest (má močopudný a protizánětlivý účinek   HYGIENA A KOSMETIKA 


"Staňte se i vy moderním mužem.
Moderní muž má dobré hodinky a vyleštěné boty, 
moderní muž je gentleman, 
moderní muž má ustlanou postel a má své plány, 
moderní muž zaplatí spropitné a vůbec nad tím nepřemýšlí. 
Moderní muž ...je především hladce oholen a přiměřeně voní..."


Zklidňující "KRÉM NA HOLENí" pro muže 

OBJEM: 150ml

Běžná cena: 224,- Kč

V.I.P. Zákazník: 146,- Kč

Krém na holení tianDe : Vytváří hustou pěnu, Zaručuje pohodlné a šetrné holení, zabraňuje zarudnutí pleti, Zklidňuje a zjemňuje pokožku, Usnadňuje skluz holicího strojku a tak zabraňuje podráždění pletí už během holení. Svými účinky zabraňuje nepříjemnému zarůstání vousů do podkoží pleti. Máta zanechává příjemný chladivý efekt. 


Pánský Ochranný krém na ruce s "RAKYTNÍKEM A ALOE"

HMOTNOST: 75 g

Běžná cena: 96,- Kč

V.I.P. Zákazník: 62,50 Kč

Krém je vhodný pro velmi suchou, drsnou pokožku na rukou, velice rychle dokáže dát ruce do pořádku. Nehledě na to, že je pánská pokožka hrubší, stále potřebuje tu správnou péči. Fyzická práce, správný koníček každého chlapa, někdy i v extrémně náročných podmínkách dává pokožce silnějšího pohlaví lidstva opravdu zabrat. Zajišťuje pokožce potřebnou úroveň hydratace, zjemňuje a vyživuje ji, účinně chrání před popraskáním a loupáním.

Přírodní Antiperspirant "NATURAL VEIL"

HMOTNOST: 60g

Běžná cena: 326,- Kč

V.I.P. Zákazník: 212,- Kč

100% PŘÍRODNÍ DEODORANT bez CHEMICKÝCH PŘÍSAD. Nenahraditelný UNIVERZÁLNÍ společník v domácnosti i na cestách. Ze 100 % se skládá ze sopečného minerálu alunite, který eliminuje tělesný pach a neucpává póry. Nezanechává žádné stopy na oblečení. Hypoalergenní. Vhodný pro muže, ženy i děti, jako plnohodnotná náhrada chemických antiperspirantů - eliminuje zápach, ale nebrání pocení, nezanechává stopy na oblečení, zastavuje krvácení při holení, kloktáním roztoku se zbavíte angíny a bolesti krku v počátečním stadiu, velmi účinný proti plísním a mykózám, zklidňuje pokožku při poštípání hmyzem, lze použít namísto ústní vody po čištění zubů. VYDATNOST: Při každodenním užívání 1 rok.


Pleťová voda po holení "MAN INSIDE" 

OBJEM: 100ml

Běžná cena: 352,- Kč

V.I.P. Zákazník: 229,- Kč

Voda po holení zaujme každého muže svou nevtíravou a lehkou vůní, zklidňujícími účinky po holení, svými regeneračními schopnostmi. Voda okamžitě zklidní pokožku po holení, eliminuje podráždění, pokožka pak zůstane svěží po celý den. No a přesně my muži jistě oceníme. Po holení v podstatě už nic jiného nepotřebujeme. Voda obsahuje minimální množství alkoholu, mimoto obsahuje několik funkčních aktivních složek (tzv. spasitelů mužské pokožky) jedná se o allantoin a pantenol. 


"REGENERAČNÍ" balzám po holení

OBJEM: 100ml

Běžná cena: 388,- Kč

V.I.P. Zákazník: 252,- Kč

Balzám po holení tianDe svým působením zabraňuje množení povrchových bakterií a zarůstání vousů do podkoží. Neobsahuje alkohol, normalizuje úroveň pH v pokožce dle fyziologické normy. Docílíte dokonalou hladkost, zklidňuje podrážděnou pokožku po holení a zjemňuje jí. Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její obranné schopnosti, zabraňuje zarudnutí pleti . Mužská kůže má navíc nízkou hodnotu pH - tj zvýšenou kyselost, což znamená že je citlivější na podráždění. Používání speciální kosmetiky po holení, by proto mělo být zvláště pro muže povinným zvykem.


Pánský sprchový gel s "KOLOIDNÍM STŘÍBREM"

OBJEM: 250ml

Běžná cena: 243,- Kč

V.I.P. Zákazník: 158,- Kč

Sprchový gel je navržen dle zvláštností a potřeb mužské pokožky. V jeho složení najdete koloidní stříbro, které ničí mikroorganismy a brání vzniku nepříjemného zápachu, dezinfikuje pokožku. Zároveň poskytuje silný a dlouhotrvající dezodorizační účinek. Má také protizánětlivý a hojící účinek, v kombinaci s další aktivní složkou sprchového gelu allantoinem zmírňuje podráždění, hojí drobné ranky, zjemňuje, chrání před zápachem potu.
Přípravek výborně pění. Má dlouhotrvající delikátní svěží vůni citronu. Zalíbí se jak zralým mužům, tak i mladíkům.
Neobsahuje parabeny ani barviva. 


Pánský šampon pro muže s "KOLIDNÍM STŘÍBREM"

HMOTNOST: 250 g

Běžná cena: 270,- Kč

V.I.P. Zákazník: 168,- Kč

Produkt pro náročné muže. Šampon je vyvinut speciálně s přihlédnutím k fyziologickým potřebám mužské pokožky. Je výborným řešením pro sportovce a milovníky aktivního odpočinku. Obsahuje koloidní stříbro, které má antimikrobiální účinky, Panthenol nepostradatelný pro růst kvalitních hustých vlasů Vitamín E chrání je silný antioxidant, vytváří ochrannou bariéru a chrání před poškozením. Při zvýšeném pocení výborně čistí pokožku hlavy a vlasy, osvěžuje.  Funguje na třech úrovních najednou posiluje vlasy; kontroluje sekreci mazu u kořínků; chrání pokožku před podrážděním.