PŘíPRAVKY PRO KVALiTNí EREKCi a OCHRANU PROSTATY

Erektivní dysfunkce u mužů ve středním a starším věku vede nejen k psychickým problémům, ke snížení sebevědomí, depresi a stresu, ale i k rozvoji infarktu myokardu, chronické prostatitidy a dalších závažných onemocnění.   Zajistěte si plnohodnotný sexuální život do vysokého věku třeba i 70 let. 

Masážní olej "TAJJEMSTVÍ CÍSAŘSKÝCH KOMNAT"

Běžná cena: 1133,- Kč

V.I.P. Zákazník: 736,50 Kč

Vysoce účinný prostředek v boji proti civilizačním onemocněním, olej zvyšuje přirozenou imunitu těla, posiluje mužnost a libido. Přispívá k lepší a kvalitnější erekci, svým jedinečným složením dosahuje k normalizaci funkce prostaty, olej zároveň snižuje celkovou únavu organismu, zvyšuje vitalitu a komplexně posiluje mužské pohlavní orgány. Olej se svými účinky stává vynikajícím nástrojem pro prevenci a komplexní léčbu prostatitidy, onemocnění, které je často asymptomatická (bez zjevných subjektivních příznaků) a je příčinou mnoha závažných mužských problémů a onemocnění. 


Slipová vložka "ENERGIE ŽIVOTA" ochrana proti bakteriím

Běžná cena: 298,- Kč

V.I.P. Zákazník: 194,- Kč

Tento bylinný obklad slouží k antibakteriální ochraně prostaty a močových cest. Komplex 36 bylin zajistí pro tělo dostatečnou ochranu před bakteriemi. Jako prevence nebo podpora léčby močového ústrojí a zánětů ledvin. Urychluje standartní léčbu.


Vrbovka a Meduňka - KLIDNÝ SPÁNEK a ŽIVOT BEZ STRESU

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, pomáhají rychle obnovit síly, přispívají k udržení energetického a fyzického potenciálu, zlepšení kvality spánku. Používá se na spektrum neduhů nervové soustavy - na nespavost, duševní neklid, podrážděnost, úzkosti, deprese - často se o ní mluví jako o "přírodním antidepresivu". Používá se také na srdeční arytmie, ale  zlepšuje i trávení. Chybu neuděláte ani v případě, že si uvaříte meduňkový čaj při bolestech hlavy způsobených pracovním přetížením nebo z důvodu stažených svalů na zádech při stresové tenzi. Účinnými látkami v této bylince jsou silice v listech a dále flavonoidy a třísloviny.

Vrbovka a Mochna ZDRAVÉ POHLAVNÍ ORGÁNY a SILNÁ EREKCE

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý vliv na mužský organizmus. Podporují ho a posilují, přispívají ke snížení rizika onemocnění mužských pohlavních orgánů 


Vrbovka a Maralí kořen - DOKONALÁ OCHRANA PROSTATY

KOUPIT
KOUPIT

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč


 HYGIENA A KOSMETIKA 


Buďte i vy moderním mužem. 
Moderní muž má dobré hodinky a vyleštěné boty, 
moderní muž je gentleman, 
moderní muž má ustlanou postel a má své plány, 
moderní muž zaplatí spropitné a vůbec nad tím nepřemýšlí. 
Moderní muž ...je především hladce oholen a přiměřeně voní... 


Zklidňující "KRÉM NA HOLENí" pro muže 

Běžná cena: 224,- Kč

V.I.P. Zákazník: 146,- Kč

Krém na holení tianDe : Vytváří hustou pěnu, Zaručuje pohodlné a šetrné holení, zabraňuje zarudnutí pleti, Zklidňuje a zjemňuje pokožku, Usnadňuje skluz holicího strojku a tak zabraňuje podráždění pletí už během holení. Svými účinky zabraňuje nepříjemnému zarůstání vousů do podkoží pleti. Máta zanechává příjemný chladivý efekt. 


Přírodní Antiperspirant " NATURAL VEIL"

Běžná cena: 326,- Kč

V.I.P. Zákazník: 212,- Kč

100% PŘÍRODNÍ DEODORANT bez CHEMICKÝCH PŘÍSAD. Nenahraditelný UNIVERZÁLNÍ společník v domácnosti i na cestách. Ze 100 % se skládá ze sopečného minerálu alunite, který eliminuje tělesný pach a neucpává póry. Nezanechává žádné stopy na oblečení. Hypoalergenní. Vhodný pro muže, ženy i děti, jako plnohodnotná náhrada chemických antiperspirantů - eliminuje zápach, ale nebrání pocení, nezanechává stopy na oblečení, zastavuje krvácení při holení, kloktáním roztoku se zbavíte angíny a bolesti krku v počátečním stadiu, velmi účinný proti plísním a mykózám, zklidňuje pokožku při poštípání hmyzem, lze použít namísto ústní vody po čištění zubů. VYDATNOST: Při každodenním užívání 1 rok

Pleťová voda po holení "MAN INSIDE" 

Běžná cena: 352,- Kč

V.I.P. Zákazník: 229,- Kč

Voda po holení zaujme každého muže svou nevtíravou a lehkou vůní, zklidňujícími účinky po holení, svými regeneračními schopnostmi. Voda okamžitě zklidní pokožku po holení, eliminuje podráždění, pokožka pak zůstane svěží po celý den. No a přesně my muži jistě oceníme. Po holení v podstatě už nic jiného nepotřebujeme. Voda obsahuje minimální množství alkoholu, mimoto obsahuje několik funkčních aktivních složek (tzv. spasitelů mužské pokožky) jedná se o allantoin a pantenol. 


Regenerační balzám po holení

Běžná cena: 388,- Kč

V.I.P. Zákazník: 252,- Kč

Balzám po holení tianDe Neobsahuje alkohol, Normalizuje úroveň pH v pokožce dle fyziologické normy, Docílíte dokonalou hladkost, Svým působením zabraňuje zarůstání vousů do podkoží, Zklidňuje podrážděnou pokožku po holení a zjemňuje jí, Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její obranné schopnosti, Zabraňuje zarudnutí pleti, Zabraňuje množení bakterií. Mužská kůže má navíc nízkou hodnotu pH - tj zvýšenou kyselost, což znamená že je citlivější na podráždění. Používání speciální kosmetiky po holení, by proto mělo být zvláště pro muže povinným zvykem.

Pánský sprchový gel "S KOLOIDNÍM STŘÍBREM"

Běžná cena: 243,- Kč

V.I.P. Zákazník: 158,- Kč

Sprchový gel je navržen podle zvláštností mužské pokožky. Ve složení pánského sprchového gelu od TianDe se nachází dezinfekční a antibakteriální koloidní stříbro. Ničí mikroorganismy a brání vzniku nepříjemného zápachu. Zároveň poskytuje silný a dlouhotrvající dezodorizační účinek. Kromě toho má koloidní stříbro protizánětlivý a hojící účinek, v kombinaci s dalšími aktivními složkami sprchového gelu zmírňuje podráždění, hojí drobné ranky, zjemňuje, chrání před zápachem potu.
Přípravek výborně pění. Má dlouhotrvající, ale přitom velice delikátní svěží vůni citronu. Zalíbí se jak zralým mužům, tak i mladíkům.
Neobsahuje parabeny ani barviva.