MASÁŽNÍ GELY

Produkty z hlubin Altaje se těší oblibě po celém světě. Léčivá síla altajské přírody, moc bylinných výtažků a přírodních olejů to vše je součástí unikátních produktů ze série ALTAJ SACRAL od společnosti tianDe. 

Výrobky z řady ALTAJ SACRAL vyrobené na bázi altajských bylin a dalších přírodních složek, zajistí potřebnou péči vašim nohám, uchovají jejich zdraví a lehkost. A o to nám všem jde především.

Chladivý masážní gel "SLAVITON"

Speciální gelová konzistence SLAVITONU umožňuje účinným látkám rychle pronikat do hlubších vrstev tkáně a dostat se na postižené místo v krátkém časovém období.Masážní gel se používá, jako kosmetický pomocný přípravek, v případě kdy jsou na pokožce nohou viditelné vějířky vlásečnic.

Zahřívací masážní gel "ORTHOFIT"

Masážní gel detoxikuje organismus, pomáhá se zbavit napětí a bolestí svalů a kloubů, zpomaluje degeneraci kloubních chrupavek a napomáhá její obnově, prostředek prevence onemocnění kloubů při sedavém způsobu života, zahřívací gel pro sportovce před výkonem. Zažijete komfortní pocity: zahřívání bez pálení (vanillylový éter), nedráždí ani citlivou pokožku (olivový olej) 

Zklidňující masážní gel "TEKUTÁ NÁPLAST"

Rychlá pomoc při poranění a námaze. Vynikající pomocník pro ty z vás co vedete aktivní sportovní život, anebo máte fyzicky namáhavé nebo sedavé zaměstnání. Tělový krém rozehřeje ztuhlé klouby, rozproudí lymfatický systém a tím uleví od pocitu těžkých nohou, uleví sportovcům před i po namáhavém tréninku, díky svým aktivním složkám okamžitě uvolňuje svaly, klouby a šlachy, zahřívací účinek se opětně aktivuje působením suchého tepla. 


Hojivá emulze na nohy "LESNÍ PROCHÁZKA"

Tato emulze zlepší stav vašeho cévního systému přírodní cestou. Během chvilky eliminuje pocit těžkých nohou, výrazně dopomáhá proti bolesti kloubů a šlach nohou i rukou.