Bylinná náplast ZHUI FENG FORTE

Vyřeší problémy s bolestí pohybového aparátu včetně zánětů


Nové fytonáplasti Zhui Feng Forte obsahují dvakrát více aktivních látek než jejich předchůdce. Zvyšují se tak jejich účinky:

  • má analgetické účinky - 100% nahrazuje  prášky proti bolesti 
  • odstraní záněty a otoky svalů a šlach
  • rychlá pomoc při bolestech kloubů
  • odbourává stres a svalové napětí
  • zklidňuje organismus a napomáhá lepšímu spánku
  • napomáhá řešit problémy revmatismu, dny, artritidy, osteochondroze

POPIS:   Díky své schopnosti zlepšovat lokální krevní oběh spouštěním procesů přirozené regenerace buněk pomáhá účinně a rychle překonat posttraumatickou bolest. Tato magická náplast má trvalý protizánětlivý účinek, zmírňuje otoky kloubů, svalové křeče při zvýšené fyzické námaze. Náplast zvyšuje ochrannou vlastnost pokožky, změkčuje jí a vyživuje. 


Receptury těchto náplastí pochází z dávné doby císařských dynastií  800 p.n.l.


OBSAH BALENÍ: 4 ks náplasti 12 x 8 cm

Běžná cena: 109,- Kč

V.I.P. Zákazník: 71,- Kč

ZDRAVOTNÍ HLEDISKO:   Ve většině případů akutní bolesti sáhneme okamžitě po prášku na bolest. Zvláště u sportovců je toto velice rozšířený zlozvyk. Potřeba neustálých výkonů nás žene vpřed samo-poškozováním, a přitom analgetika řeší pouze a jen problém bolesti. Nemluvě o druhotném poškozování jater a zažívacího ústrojí. No řekněme si sami. "To nám za to přece nestojí." Nabízím daleko šetrnější a přitom efektivnější řešení problému s bolestí pohybového aparátu. Fytonáplasti ZHUI FENG FORTE řeší tento problém do hloubky. Vypořádá se nejen s bolestí, ale a to především díky hojivým účinkům bylin příčinu této bolesti, jako je zánět, mikrotrhliny, pohmožděné svaly, natažené šlachy. 

POUŽITÍ:   Náplast lepíme na očištěnou odmaštěnou pokožku. Nastříháme si proužky o tloušťce 1,5 cm. tyto aplikuje na postižené místo. POZOR: Vždy aplikujeme párově, tzn. pokud lepím na bolavé levé koleno, musím nalepit i na pravé. Pravidlo pochází z Ájurvédského učení, kdy je při léčbě pohybového aparátu nutné dodržet jejich rovnovážný stav - BALANCE.

Doba aplikace:  2-3 hodiny - pokud jste nikdy nepoužívali naše fytonáplasti, aby se vyhodnotila reakce organismu na náplast max. 12 hodin - standardní doba aplikace. Následuje 4 hodiny pauza a poté můžeme znovu aplikovat náplast. Při akutních případech po dobu až 10 dnů. Poté následuje pauza 7 dnů.                                                                                                                            KONTRAINDIKACE:   Náplasti nesmí používat děti do 7 let věku, těhotné a kojící ženy, pro možnost přenesení alergické reakce na dítě, jedinci s možnou intolerancí vůči aktivním látkám. Rozhodně nelepit na čerstvé jizvy a odřeniny. Nelepit na oblast srdce, do podpaží a oblast ledvin (vždy několik cm od ledvin)

AKTIVNÍ SLOŽKY:

KOPRNÍČEK:   Extrakt z Kopřivníčku se používá v tradiční čínské medicíně. Ligusticum chuanxiong, také známá jako Ligusticum wallichi neboli Koprníček. Léčivá bylina, která je tradičně podávána při bolestech hlavy, břicha, menstruačních poruchách či atralgii (bolestech kloubů). Účinky kořene této byliny jsou analgetické, protizánětlivé, antifungální i antibakteriální.  Pro pacienty trpící úzkostí může být přínosný sedativní účinek, který pomáhá zklidňovat a navozovat spánek. Tradičně je tato bylina užívána k zajištění zdravého krevního oběhu, zdravému toku energie a k tlumení bolesti

BAZALKA:   Esenciální olej z bazalky pozvedne náladu a odbourává stres. Je zdrojem vitamínu P, provitamínu A a rutinu. Má lokální anestetické účinky, uvolňuje hladké svalstvo žaludku a dělohy. Má antibakteriální vlastnosti.

KULČIBA ČISTÁ:    Je rostlina rozšířená hlavně v Indii, kde jsou její semena používána k dezinfekci vody. Olej ze semen má baktericidní a antimikrobiální vlastnosti. Kulčiba má účinné detoxikační vlastnosti, pomáhá při nevolnosti a trávících obtížích. Zároveň je i velkým pomocníkem při stresu i jeho důsledcích, jako je nespavost, celková přecitlivělost, bolesti hlavy. Účinný pomocník při obtížích s hemoroidy. V lidovém léčitelství má svůj význam při revmatických bolestech (antirevmatikum) a ochrnutí končetin. Především je ale využívána pro své stimulační a tonifikační vlastnosti a pro výrazný vliv na centrální nervovou soustavu. 

PLOŠTIČNÍK:    Cimicifuga dahurica je vytrvalou bylinou, její kořeny mají zklidňující účinek na nervový systém, uvolňují střevní svalstvo. Mezi hlavní látku, kterou tato rostlina obsahuje je fytoestrogen. Někteří odborníci se domnívají, že fytoestrogeny pomáhají v prevenci rakoviny prsu spíše tím, že zadržují vlastní tělesný estrogen před vnikáním do buněk prsní tkáně. Proto byl ploštičník doporučovaný v lidovém léčitelství při tzv. ženských potížích, jako je nepravidelná menstruace nebo tlumení křečí při menstruaci. Byl také používaný jako mírné sedativum a při zánětech. Ploštičník je vhodné využívat pro ženy trpící negativními příznaky menopauzy, jako jsou návaly nebo vysychání vaginální sliznice.  

METHYLSALICYTÁT:   Má při lokální aplikaci analgetický a místní dráždivý účinek, způsobuje uvolnění svalů a zvyšuje průtok krve, umožňuje prodloužit trvání fyzické aktivity a zlepšuje snášenlivost organismu při zvýšení svalové aktivity. 

DRAČÍ KREV:    Extrakt se získává z kůry stejnojmenného stromu, který roste v Jižní Americe. Tato látka je známá pro svou obdivuhodnou schopnost urychlovat hojení ran. Léčivá síla této rostliny je využívána od pradávna - zmínky o tom, že ji využívali peruánští indiáni, jsou známy již od objevení Ameriky. Dračí krev obsahuje velké množství antioxidantů a významně posiluje imunitní systém

VAZELÍNA:    Je směsí minerálních olejů a pevných parafínů:

MENTOL:   Stimuluje nervová zakončení, což způsobuje zvýšenou produkci přirozeného lubrikantu. Zvyšuje absorpci L-argininu. Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé.

PUŠKVOREC: Puškvorec je znám tím, že dokáže odpuzovat zlé síly. Má velmi příjemné aroma. Oddenky této rostliny byli nalezeny dokonce v hrobce krále Tutanchamona. Má spasmolytické (uvolňuje křeče hladkého svalstva), dezinfekční a antimikrobiální vlastnosti. Lze ho též doporučit při lenivosti střev a poruchách výměny látkové (látkový metabolismus), jakož i při chudokrevnosti (bledničce) a vodnatelnosti (otoky). Pomáhá při poškození ledvin a je dobrým prostředkem na pročištění celého těla (detoxikace, čistí krev).   

BORNEOL:   Je pryskyřice získaná z rostliny Samong, známé také jako Ngai kafr. Je znám především jako složka tradiční čínské medicíny a také indické ájurvédy. Borneol má výraznou vůni. Výraznou měrou pomáhá proti pocení, Má silné antibakteriální účinky, používá se na léčbu ušních infekcí, otoků. Snižuje horečku, je to silné antiparazitikum. Vhodný jako přírodní repelent.

DĚHEL ČÍNSKÝ: Se také někdy nazývá ženský žen-šen. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku), přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

KALAFUNA:    Obsahuje pryskyřičné látky. Je velmi často využívána v lidovém léčitelství pro své protizánětlivé, antiseptické a anti-alergenní vlastnosti. Jedná se o přírodní konzervační látku, která umožňuje prodloužit životnost kosmetických výrobků společnosti tianDe.

CIBOTIUM BAROMETZ:    Je krásná dřevnatá kapradina. Její kořeny jsou v tradiční medicíně používány při léčbě onemocnění ledvin. Normalizuje průtok krve v ledvinách, je účinná při zánětlivých onemocněních ledvin a močových cest. 

ARIZÉMA AMURSKÁ:    Se vyskytuje v oblasti Číny, severní Koreje a v jihovýchodní Sibiři. Využívanou částí je kořenová hlíza s obsahem saponinů, alkaloidů, steroidů, cerebrosidů a dalších látek. Má analgetický a dezinfekční účinek, dále protirevmatický a anti-anemický (působí proti chudokrevnosti) účinek. Působí proti svalovým křečím. 

SAPOSHNIKOVIA DIVARICATA:   Je vytrvalá keřovitá travina, široce využívána v tradiční čínské medicíně. Extrakt z kořene výborně odhleňuje, a působí potopudně, snižuje horečku má analgetické a antimikrobiální schopnosti.