Zmrzlinový proteinový koktejl -

Aby při zátěži netrpěly Vaše klouby


ČTVRTÁ ETAPA HUBNUTÍ:   Poslední v řadě proteinových koktejlů je "ZMRZLINOVÝ proteinový MIX". Redukuje hmotnost a podporuje klouby. Užívá se nejdéle, aby doplnění živin do kloubů bylo efektní. 

POPIS:   Tento koktejl-mix má jemnou smetanovou příchuť. Zmrzlinový proteinový koktejl-mix ocení ti, kdo potřebuje normalizovat hmotnost a podpořit činnost kloubů. Právě klouby při velké fyzické zátěži a nadměrné hmotnosti nejvíce trpí.

I tento proteinový mix obsahuje vyvážený poměr kvalitní bílkoviny v optimálním poměru: 55 % syrovátkového a 45 % slunečnicového proteinu. Jedna porce obsahuje 11 g bílkovin.    Nízký obsah tuku - pouze 1,1 %.  Vysoký stupeň stravitelnosti - 91 %.HMOTNOST: 300 gramů

Běžná cena: 841,- Kč

V.I.P. Zákazník: 547,- Kč


Koktejl-mix je velmi vhodný pro sportovce (závodní i rekreační). Koktejl-mix obsahuje přírodní aminokyseliny, včetně optimálního množství těch nejdůležitějších, jež jsou nezbytné pro tvarování těla - BCAA. Mezi tyto aminokyseliny patří leucin, izoleucin a valin. Právě tento komplex podporuje tělo při stresu a zátěži. Aminokyseliny BCAA během sportovních tréninků působí jako zdroj paliva, potom - regenerují svalová vlákna a zmírňují pocit únavy.Bez sóji, glutenu, cukru, konzervantů, barviv a syntetických doplňků - produkt obsahuje maximální množství přírodních složek, včetně aminokyselin. Příjemnou chuť dodává koktejlu přírodní sladidlo - výtažek ze stévie.Jedna porce obsahuje 11 gramů bílkovin a pouze 55 kcal.Komplex komponentů ve složení koktejlu pomůže podpořit klouby a dosáhnout všech vytyčených cílů!

POUŽITÍ:   2x denně 1-1,5 polévkové lžičky proteinového prášku (doporučuji místo svačinek), 3x denně u velkých problém s klouby. 200ml tekutiny (voda nebo rostlinné mléko). Doporučuji opravdu rostlinná mléka z důvodu zbytečného možného zahlenění u mléka kravského. K míchání použijte tianDe šejkr nebo mixér.
Doba použití: 4-8 týdny. 

AKTIVNÍ SLOŽKY:

BÍLKOVINY:   Obsahují živočišné i rostlinné bílkoviny:  Syrovátkový protein - je produkt vysoké biologické hodnoty. Získává se z mléčné syrovátky. Z hlediska ukazatelů biologické hodnoty předčí všechny ostatní bílkoviny. Jeho hlavním rysem je rychlá vstřebatelnost. Je nepostradatelný jak pro spalování tuků, tak pro správný rozvoj svalových tkání.       Koncentrát slunečnicového proteinu se získává ze slupek slunečnicových semínek. Pro jeho výrobu se používají speciální moderní technologie. Jsou v něm obsaženy všechny esenciální a neesenciální aminokyseliny, vitamíny skupiny B, vitamín E, vápník, železo, draslík, hořčík. Navíc obsahuje kyselinu chlorogenovou, která při fyzické zátěži zabraňuje uvolňování glykogenu, díky čemuž organismus rychleji spotřebovává podkožní tuk. 

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN:  Obsahuje nejvíce kolagenu ze všech druhů TianDe koktejlů. Doplňuje nedostatek a aktivuje syntézu vlastního kolagenu, zvyšuje pohyblivost střev. Zajišťuje zdravou a mladou pokožku, vlasy i nehty. 

VITAMIN C (kyselina askorbová):  Má vliv na imunitu, zdraví a mládí pokožky - je to velmi silný antioxidant, také slouží pro produkci kolagenu v těle, pro trávení, ničí volné radikály a právě kvůli dostatečného množství vitamínu C není nutný žádný konzervant v koktejlech. Obsažen ve vysokém podílu - proto zde nenajdete žádné konzervační látky.

AMINOKYSELINY:  VALIN + LEUCIN - kyseliny BCAA, které v těle nevznikají a musí se dodávat. Dovedou chránit před stresem, účastní se formování naší postavy a působí jako palivo pro náš organismus.
L-KARNITIN L-TARTRATE vyživuje mozkové buňky a zlepšuje činnost mozku, zvyšuje látkovou výměnu v těle a aktivuje spalování tuků.

STÉVIE:   Přírodní sladidlo, výhoda - výhoda není tam žádný cukr ani umělá sladidla a přesto mají koktejly lahodnou chuť.

HYALURONÁT SODNÝ (kyselina hyaluronová):  Zajišťuje elasticitu kloubní tekutiny. Snižuje aktivitu zánětlivých buněk. Redukuje množství zánětlivých mediátorů. Inaktivuje volné kyslíkové radikály.  Působí preventivně proti degeneraci chrupavky.  Stimuluje chondrocyty k produkci další kyseliny hyaluronové. Snižuje bolestivost (má přímý vliv na volná nervová zakončení). 

CHROM PIKOLINÁT:   Sloučenina stopového prvku chrom a pikolinové kyseliny. Chrom ve složení pikolinátu chromu se podílí na mnoha životně důležitých procesech v organismu, mimo jiné také na výměně tuků a sacharidů. Reguluje také hladinu cukru v krvi. Nedostatek chromu se odráží na náladě, pracovní výkonnosti, vede k celkové apatii, nespavosti, únavě a také k ukládání tuků. 

— NAŠI ZÁKAZNÍCI NAKUPUJÍ TAKÉ —


Masážní krém: rozehřeje ztuhlé klouby, rozproudí lymfatický systém a tím uleví od pocitu těžkých nohou, uleví sportovcům před i po namáhavém tréninku, díky svým aktivním složkám okamžitě uvolňuje svaly, klouby a šlachy, zahřívací účinek se opětně aktivuje působením suchého tepla.

Klikněte a můžete začít psát. Autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam.

Klikněte a můžete začít psát. Ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit.